WOSKI I LAKIERY

20181222_141304-01.jpg

Wosk Nordic Chic może być stosowany do mebli pomalowanych farbą Nordic Chic w celu uzyskania wodoodpornej powłoki ochronnej.

Wosk Nordic Chic Posiada Europejski Certyfikat Europejski jest bez zapachu i nie zawiera terpentyny. Produkowany 100 % na bazie naturalnych wosków: wosku pszczelego, wosku carnauba - pozyskiwanego z liści palmy kopernicji, i wosku candelilla-pozyskiwanego z liści wilczomlecza. Naturalne woski, będące składnikami Wosków Nordic Chic są znane i używane również do produkcji naturalnych kosmetyków, na przykład pomadek do ust, kremów i balsamów do rąk i ciała.

Zastosowanie: do aplikacji wosku można użyć ściereczki niepozostawiającej włókien lub pędzla Nordic Chic Wax. Po nałożeniu wosku bezbarwnego kolor farby nieco się przyciemni, nabierze głębi. Jeśli chcesz uzyskać efekt vintage, możesz dodać cienką warstwę wosku i delikatnie go zetrzeć drobnym papierem ściernym., powtórzyć woskowanie, a następnie wypolerować.

Podczas intensywnego polerowania otrzymasz błyszczącą powierzchnię. Narzędzia: użyj szmatek lub pędzla do wosku Nordic Chic Wax. Po użyciu pędzel można oczyścić za pomocą izoparafiny lub ciepłej wody z mydłem. Pojemność: 400ml Pokrycie: 10-20 ml na m² Dostępne kolory: bezbarwny, czarny, biały, szary i ciemnobrązowy. Czas schnięcia: 30-45 minut