Chciałbyś, żeby ściany twojego domu były oddychające, regulujące wilgotność i antystatyczne?

Właśnie znalazłeś farby Nordic Chic Wall® ! Ta nowoczesna farba bazuje głównie na glinie, co oznacza, że jest dobrym regulatorem wilgotności w domu. Farba pochłania i uwalnia wilgoć w razie potrzeb, a w tym samym czasie, z gliny uwalniane są minerały, zamiast szkodliwych rozpuszczalników, co oznacza, że uzyskujesz bardzo zdrowy klimat we wnętrzu. Malowanie ścian farbami Nordic Chic Wall jest łatwe, wytrzymałe, a kolory są bardzo kryjące.

Farby ścienne Nordic Chic®, podobnie jak nasze farby do mebli, oznaczone są unijnym znakiem ekologicznym. Farby są całkowicie wolne od LZO (lotnych związków organicznych) i toksycznych odcieków i nie ma absolutnie żadnego nieprzyjemnego zapachu podczas malowania.

Nordic Chic® Wall zapewni tobie nie tylko piękne ściany, ale także zdrowy klimat w pomieszczeniu.

Dlaczego warto wybrać wewnętrzną farbę ścienną na bazie gliny?

Farba gliniana jest oddychająca i otwarta dyfuzyjnie - w przeciwieństwie do farby akrylowej lub plastikowej, która działa jak zamknięta plastikowa torebka i nie zapewnia wymiany wilgoci, farba gliniana może wchłaniać wilgoć i uwalniać ją w razie potrzeby. Glina zawiera dużo ujemnych jonów, które działają jako przeciwutleniacze, pochłania promieniowanie z telefonów komórkowych i kuchenek mikrofalowych. W kulturze starożytnych Indian glina została uznana za środek uzdrawiający. Jest więc wiele dobrych powodów, aby wybrać farby Nordic Wall® Wall Paint - oparte na glinie. Podobnie jak w przypadku farb do mebli, kolory można mieszać i stonować do własnych wersji. Pokrycie jest fantastyczne, niektóre powierzchnie wymagają tylko jednej warstwy. 6-8 m2 na litr.

 Nordic Chic® Wall jest dostarczany w 2,5 litrowym opakowaniu, dostępny w 6 kolorach dostępne na zamówienie.